Personalo atrankos įmonė – nuveiks visą darbą už jus!

Personalo atrankos įmonė

 

Personalo atrankos įmonės, ieškančios darbuotojų, sako, kad gerų specialistų rinkoje tikrai trūksta, o  surasti geriausius – rimtas uždavinys. Darbo rinka labai smarkiai išsiplėtusi, kuriasi vis daugiau kompanijų, kurios nori geriausių darbuotojų.

Kas yra geras darbuotojas?

Geras darbuotojas pasižymi:

 • Sąžiningumu;
 • Aštriu protu;
 • Žingeidumu (geras darbuotojas turi norėti mokytis kiekvieną dieną, skaityti su savo profesija susijusias knygas, informaciją, taip pat lankyti įvairiausius seminarus ar kursus);
 • Motyvacija (motyvaciją skatina komandos nariai, atlyginimas, darbdavio lankstus bendravimas su darbuotoju);
 • Darbštumu;
 • Ir kita.

Lojalus ir įmonei atsidavęs darbuotojas – retas reiškinys. Kartais atrodo, kad tokio darbuotojo neįmanoma nei su žiburiu atrasti. Tačiau, personalo atrankos įmonės turi žiburius, su kuriais suranda pačius sėkmingiausius, geriausius ir profesionaliausius darbuotojus.

Personalo atrankos įmonė – ieško profesionalų. Šios įmonės šimtu procentu stengiasi surasti žmogų, atitinkantį visus gero darbuotojo aprašymus bei pasistengia jį nusiųsti į kompaniją, kuri jo ieško.

Personalo atrankos įmonė paiešką vykdo keliais etapais:

 

 1. Kartu su klientais nustato darbuotojo reikalavimus, išklauso klientų, ko jie tikisi iš žmogaus, kokios specialisto ieško;
 1. Kartu su klientais suformuoja darbo pasiūlymą. Nustato atlyginimą, darbo sąlygas ir siūlo geriausias sąlygas, darbuotojui pritraukti;
 1. Kandidatų paieška;
 1. Kandidatų atranka. Atrenkamas tinkamiausias kandidatas ar kandidatai, atsižvelgiant į klientų iškeltus reikalavimus;
 1. Pristatomas tinkamiausias kandidatas ar kandidatai klientams. Potencialūs darbuotojai supažindinami su įmonės veikla, visu įmonės personalu.

Tad, jeigu norite sutaupyti savo brangų laiką – personalo atrankos įmonė yra pats optimaliausias pasirinkimas, randant lyderį savo komandai.