personalo atrankos agenturos

Ar galima pasitikėti personalo atrankos agentūromis?

Atsakymas į šį klausimą neturėtų būti vien teigiamas arba neigiamas. Kaip ir daugelis dalykų gyvenime, taip ir specializuotos personalo atrankos agentūros reikalauja atitinkamo vertinimo, atsižvelgiant į pagrindinius ir svarbiausius aspektus bei kitus, pašalinius, veiksnius, pagal kuriuos galima spręsti apie agentūrą, jos lygį ir darbo kokybę.

Pateiksime keletą patarimų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti darbdaviams ar įmonėms, ieškančioms darbuotojų per tarpininkus – personalo atrankos agentūras.

1. Oficialus personalo atrankos agentūros puslapis internete. Šiais laikais, tai – bene svarbiausias dalykas, leidžiantis spręsti apie agentūros patirtis, kompetencijas ir specialistus. Aiškiai ir konkrečiai pateikta informacija apie įmonės įsteigimą, vertybes (viziją, misiją, veikimo principus ir pan.) leidžia susidaryti nuomonę, ar tikrai darbuotojų paieškos įmonės darbas yra kokybiškas. Daugiau informacijos: https://www.indigroup.lt/

2. Įmonių bei partnerių sąrašas. Viena geriausių reklamos formų yra reklama iš lūpų į lūpas, tad jei apie tam tikrą firmą žmogus iš kažkur sužinos, apie ją perskaitys, natūralu, jog didės ir pasitikėjimas ta įmone ar jos įvaizdis. Personalo atrankos agentūros kaip tarpininkai taip pat turėtų būti suinteresuoti apie jas užsakančių įmonių populiarinimą, todėl jų pateikiami partnerių ir kitų įmonių, su kuriomis bendraujama, sąrašai tik sustiprins agentūrų įvaizdį ir leis darbo ieškančiam asmeniui įsitikinti, apie tam tikras personalo atrankos agentūros kompetencijas.

3. Specialistai ir kontaktai. Didelė dalis žmonių vis dar linkę vertinti agentūras ne pagal jų nuveiktus darbus, tačiau ir pagal joje dirbančius specialistus. Žinoma, tai ne visada yra blogai. Personalo atrankos agentūros, pristatančios savo darbuotojus ir būdus, kaip ir kokiais klausimais jie gali būti pasiekiami, didina teigiamą įspūdį žmonių akyse. Tad į šį aspektą taip pat reikėtų atkreipti dėmesį.

Taigi, personalo atrankos agentūros nėra papildomos išlaidos. Nors patyrusios ir tikrai profesionaliai dirbančios komandos darbas ir kainuoja, visuomet verta užduoti sau retorinį klausimą, ar netinkamai pasirinktas darbuotojas, visiškai neišmanantis darbo, nekainuos daugiau, negu patyręs personalo atrankos specialistas?

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomarketingas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com weboaze.lt kamtoreikia.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt
Scroll to Top