Draudimas Lietuvos verslininkams

Draudimas Lietuvos darbdaviams yra svarbus ne tik versle, bet ir kituose su verslu susijusiuose santykiuose. Draudikai verslininkams siūlo visas įmanomas draudimo rūšis pavojaus atveju, bet be pagrindinių draudimų verslas gali pražūti. Kaina bei draudimo kiekiai priklauso nuo draudėjų, todėl svarbu pateikti draudėjui visus galimus pavojaus atvejus pagal darbo specifiką. Šiuo atveju draudimo kompanija patars ir pasiūlys geriausius variantus.

Iš pradžių reikia pasirinkti tinkamą draudimo kompaniją, kuri suteiks visą reikiamą informaciją ir visuomet patars iškilus klausimams. Geriausias atvejis tiesiog turėti savo įmonėje draudimo atstovą, kuris galėtų konsultuoti. Draudimas Lietuvos verslininkams yra svarbus, nes užtikrina ir gerus verslo santykius.

Bendras atsakomybės draudimas: kiekvienas verslas turi turėti atsakomybės draudimą. Tokia draudimo rūšis yra atsakinga už tai jeigu vadovas, darbuotojas, produktas ar kažkokios paslaugos sukelia kūno sužalojimus ar materialinę žalą trečiajai šaliai.
Nuosavybės draudimas: jeigu įmonės nuosavybė priklauso direktoriui, apimant įstaigos įrangą, kompiuterius, inventorius ar įrankius būtina apgalvoti apie šią draudimo rūšį. Šis draudimas padeda gaisro, vagystės, vandens užliejimo ar kitais atvejais.
Darbdavio draudimas: šis draudimo paketas suteikia visus įmanomus draudimus darbdaviui. Į jį įeina verslo nutraukimo draudimas, nuosavybės draudimas, transporto priemonės draudimas, atsakomybės bei nusikaltimo draudimas. Pasirinkęs šį draudimo tipą darbdavys sutaupo pinigų, nes šis paketas kainuoja mažiau nei atskiros draudimo dalys.
Įmonės automobilio draudimas: vienas iš svarbiausių, kadangi suteikiama puiki galimybė apsaugoti transporto priemonę, kuri veža darbuotojus, produktus, įranga ir t.t . Tai lengvas būdas apsaugoti darbinį automobilį ar sunkvežimį avarijos atveju.
Darbuotojo draudimas: šis draudimo tipas leidžia apsisaugoti jeigu darbuotojas susižalojo darbo metu bei suteikia medicinos pašalpą. Mainais už šią pašalpą darbuotojas atsisako kelti darbdaviui bylą dėl incidento. Turėti darbuotojo draudimą itin svarbu, nes taip darbdavys apsaugo save bei savo verslą nuo nenumatytų komplikacijų.

Draudimas Lietuvos verslininkams yra ypač reikalingas, kadangi pramonės, statybų srityje pasitaiko begalės nelaimingų atsitikimų, dėl kurių finansiškai kenčia įmonės veikla.