Kauno gidas

Kaunas norėdamas pritraukti daugiau miesto svečių ir turistų iš kitų šalių sukūrė šūkį „Kaunas pilnas kultūros“ ir tai tapo visiškas miesto įvaizdis. Kartu su šia fraze buvo nepamiršti ir anglų kalba gerai mokantys miesto lankytojai, kuriems buvo sukurtas specialus leidinys su originaliu žodžių „kaunas“ ir „fantastic“ junginių pavadinimu – kaunastic. Tai oficialus Kauno miesto žodynėlis skirtas turistams, kurie nori geriau pažinti miestą. Lyg šiol kalbininkai dar nežino koks yra lituanistinis „kaunastic“ vertimas, tačiau jis visiems itin tinka, nes yra šmaikštus ir originalus.

Kadangi Kaunas skelbiasi esantis pilnas kultūros, tai šiame žemėlapio pavidalo informaciniame leidinyje yra gausu vietų, objektų, kur žmonės gali apsilankyti, pasisemti žinių, kultūros. „Kaunastic“ patogi informacinio leidinio sistema, kurią pamėgo miesto svečiai, bet šis leidinys yra skirtas ne tik jiems, bet ir ilgai Kaune gyvenantiems žmonėms.

„Kauntastic“ leidinio kūrėjai ne tik lankytinus objektus, bet ir tikisi, kad atvykusiems į Kauną žmonėms rūpi gera muzika, išskirtinė architektūrą, miesto istorija, skanus maistas, aktyvios pramogas ir kita veikla. Todėl žemėlapyje nurodytos būtent tos vietos, kurias mėgsta patys kauniečiai bei tokios vietos, kurias gali aplankyti įvairaus amžiaus žmonės ir besidomintys skirtingais dalykais.

Informacinis leidinys yra patogus ir šiuolaikiškas tiek savo dizainu, tiek pačiu turiniu. Nes jo kūrėjai norėjo informaciją perduoti taip, lyg tai būtų pasakojama draugams, pažįstamiems ar ką tik sutiktiems gatvėje turistams. Taigi „Kauntastic“ parodo lankytinas vietas, naujausius renginius, unikalius architektūros šedevrus, išskirtinius restoranus bei įrodo, kad į Kauną galima atvykti ne vien dėl naktinių klubų, barų bei muziejų, bet ir dėl besivystančios, šiuolaikiškos kultūros. Todėl atvykę į Kauną skubėkite ieškoti šio leidinio ir pasinerkite į pilną kultūros turintį miestą.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomarketingas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com weboaze.lt kamtoreikia.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt
Scroll to Top