Kauno lankytinos vietos

Pačioje Lietuvos širdyje yra įsikūręs antras pagal dydį miestas – Kaunas. Šis miestas garsėja ne tik, kaip turintis legendinę krepšinio komandą „Žalgiris“, bet ir išties populiariomis bei gražiomis lankytinomis vietomis. Čia ne tik gamta, bet ir pastatų architektūra žavi miesto svečius bei pačius kauniečius, kurie gali ne tik pasigrožėti lankytinomis vietomis, bet ir pailsėti nuo miesto šurmulio. Todėl dabar, kaip tik Jums ir pristatysime Kauno miesto populiariausias vietas, kurių neapleidžia lankytojai.
Kauno senamiestis
Kaip ir daugelis Lietuvos didmiesčių, taip ir Kaunas turi savo senamiestį, kurio jaukios, senovinės gatvelės su europietišku prieskoniu, nukelia į bohemos laikus. Čia vilioja pastatų architektūra, kavinės, raudonų plytų namai. Besivaikščiojant Kauno senamiesčiu galima atsidurti senoje prieplaukoje prie kurios šalia yra suoliukai. Čia ant jų atsisėdus galima mėgautis puikiu Santakos parko vaizdu bei pirmąją mūrine pilimi.

Kauno rotušė
Kita Kauno lankytina vieta yra Kauno rotušė, kuri turi neįprasta vardą – baltoji gulbė. Mat čia yra susimaišę architektūros stiliai (gotika, renesansas, barokas, klasicizmas) prilygsta tikrai baltajai gulbei. Kauno rotušės aikštėje vyksta įvairios šventės, santuokos ceremonijos, renginiai, įvykiai ir t.t. Kauno rotušėje veikia Keramikos muziejus, kuriame gali apsilankyti miesto lankytojai. Čia itin graži vieta, kurią mėgsta ne tik turistai, bet ir patys Kauno miesto gyventojai.

Senoji prieplauka
Ši Kauno lankytina vieta traukia turistus pasiplaukiojimo laivu pramoga. Norint išplėsti dar labiau vandens turizmą miesto valdžia organizuoja nebrangias keliones laiveliu. Kainos yra įvairios, todėl didelio noro spaudžiami galite užsukti ir išsirinkti patraukliausią Jums maršrutą. Po pasiplaukiojimo galite užsukti ir į prieplaukoje esantį amfiteatrą, kuriame gali toliau gėrėtis gamtos ramumu.

IX fortas
Dažnai turistų aplankoma vieta. Fortas yra istorinis paminklas, kuris po Pirmojo pasaulio karo išlikęs lyg šių laikų. Kauno gynybinės sienos griuvėsiai traukia lankytojus, ne vien dėl vaizdo, bet ir dėl pačios mirties stovyklos, kuri ir veikė karo metais. Čia buvo naikinami žydai ar žydų kraujo turinys gyventojai iš Lietuvos per Europos. Dabar čia yra įkurtas muziejus po kurį gali pasivaikščioti norintys bent šiek tiek pajusti to laikotarpio aurą. Forte apsilankę lankytojai iškarto skuba nusifotografuoti prie didžiulio memorialinio paminklo, kuris stebina savo išskirtine architektūra.