Lankytinos vietos šeimai

Vasaros atostogos gena jaunas šeimas į šiltus kraštus, kur žydra jūra bei šiltas, auksinis smėlis. Šeimos ten traukia ne vien dėl to, kad galima pagulėti šalia jūros ar baseino, bet ir dėl to, kad ten galima smagiai praleisti laiką ir su vaikais. Juk vaikams smėlis ir šiltas vanduo yra viskas, o jei dar vandens pramogos yra drauge, tai – nerealios atostogos. Tačiau dabar daugelis šeimų stengiasi savo vaikams pirma aprodyti įvairius, išskirtinius ir istoriją turinčius Lietuvos kampelius, lankytinas vietas. Kur galima ne tik papramogauti drauge, bet ir pasisemti naujų žinių tiek vaikams, tiek tėveliams. Todėl jeigu ir jūsų galvoje kirba idėja su savo vaikais pakeliauti po lankytinas vietas šeimai Lietuvoje, tuomet Jums kaip tik dabar ir pateiksime sąrašą vietų, kur galite apsilankyti kartu su vaikais.

Į objektą, kurį būtinai reikia aplankyti jūsų vaikams yra įtrauktas Gedimino kalno bokštas, dar kitaip vadinamas Gedimino pilimi. Veikiausiai, tėveliai jau yra jame apsilankę, o vaikams tai būtų įspūdingas reginys. Juk pačioje Lietuvos sostinės širdyje esanti pilis turi savo didingą istoriją, kurią turi žinoti kiekvienas tikras lietuvis. Ant aukšto kalno stovinti pilis atveria unikalų senamiesčio vaizdą, kur vienoje pusėje matomas Neries upės vaizdas, o aplinkui raudoni stogai susilieja su moderniais dangoraižiais bei pastatais. Jei norite, galite ir užsukti ir į patį pilies bokštą, kuriame yra nedidelė Gedimino laikų ekspoziciją, kurioje galite išvysti kalavijus bei šarvus. Kitą riteriams būdingą atributiką. Taip pat iš arčiau susipažinti su Gedimino pilies istorija.

Iš karto po apsilankymo Gedimino pilyje galite leistis į kitą lankytiną vietą vaikams, tai Bernardinų sodą. Šis sodas yra ramumos oazė, bet tuo pačiu ir traukos centras norintiems pasislėpti nuo miesto šurmulio. Kiekvienas čia gali rasti sau vietos skaitant knygą, geriant kavą ir bendraujant. Taip pat ir vaikams čia yra įkurta žaidimų aikštelė, kurioje nenumaldomai gali karstytis vaikai. Taip pat čia dažnai vyksta įvairūs renginiai šeimoms bei jų vaikams. Galiausiai čia yra įrengtas ir fontanas, kuris priverčia sustoti bei juo grožėtis.

Toliau seka įvairūs muziejai, skirti visai šeimai. Apie juos skaitykite Lankytinos vietos šeimai tęsinyje.