Ką reikia žinoti siunčiant siuntinius į kitą šalį švenčių metu?

Artėjant įvairiausioms šventėms dauguma pradeda galvoti apie dovanas artimiesiems dar likus keliems mėnesiams iki šventinės dienos. Tačiau ne paslaptis, nors apie dovanas pradedame galvoti ganėtinai anksti, jas įsigyjame likus vos keliom dienom ar valandom iki jų įteikimo. Deja, tai nėra pats geriausias sprendimas, ypatingai tiems, kurie dovanas turi siųsti paštu. Tėvynėje likusiems artimiesiems, emigrantai dovanas turėtų pradėti siųsti likus mažiausiai dviem savaitėms iki šventinės datos. Kitu atveju, siuntos nepasiekia gavėjų laiko, o ir džiugios nuotaikos tikrai nepadeda sukurti. Tačiau kiek kitaip nei anksčiau, dabar emigrantai gali labiau atsipalaiduoti, nes siuntos į Lietuvą gali būti gabenamos ir specialių kompanijų, kurios siūlo itin geras sąlygas ir kokybę.

Dauguma tokio tipo įmonių, siuntas pristato visame pasaulyje. Nesvarbu ar siųsite savo lauktuves bei dovanas iš Amerikos, Norvegijos, Vokietijos ar net Kinijos, gavėją jos pasieks greitai ir saugiai. Žinoma, viskas priklauso ir nuo to, kokį vardą kompanija yra užsitarnavusi. Kaip ir visada, pasitikėti reikia tik gerai vertinamomis ir gerus atsiliepus turinčiomis siuntų pervežimo įmonėmis.

Esminiai dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš siunčiant siuntas šventiniu laikotarpiu:

1.Tinkamas siuntos supakavimas. Atsižvelgiant į tai jog šventiniu periodu yra išsiunčiama begalė siuntinių, norint išsaugoti jų būklę, reikia pasirūpinti tinkamu siuntos paruošimu. Jeigu daiktas yra dužus, jį reikia supakuoti į burbulinę medžiagą, popierių bei patalpinti į dėžę. Geriausia uždėti įspėjamąjį lipduką, kuris nurodytų siunčiamo daikto būklę.
2.Išsiuntimas laiku. Kaip minėjome prieš tai, siunčiant lauktuves svarbu jas įsigyti, supakuoti ir išsiųsti laiku. Tačiau jeigu atsitinka taip jog dovanų nespėjote išsiųsti paštu likus dviems ar trims savaitėms iki Kalėdų ar kitų švenčių, jas siųskite kurjerių pagalba.
3.Tinkamo adreso nurodymas. Nors gali skambėti juokingai, dauguma žmonių skubėdami užrašo ne tą gavėjo adresą. Tokiu atveju, dovana nukeliauja kitam žmogui arba dar blogiau – nepasiekia jokio gavėjo. Taigi, rašydami adresą būkite labai atidūs. Na, o jeigu norite jaustis dar saugiau, siuntas siųskite registruotu paštu. Gavę savo siuntos kodą, siunčiamą dovaną ar lauktuves galėsite stebėti bet kuriuo paros metu. Taip pat, gausite garantiją pinigų grąžinimui, jeigu siunta bus sugadinta ne dėl jūsų kaltės.

Scroll to Top