Atostogos Europoje ir JAE

Oro temperatūrai krentant, vis dažniau sukasi mintys apie šiltas ar net egzotiškas šalis. Kaitintis saulėje, mėgautis jūra ir geromis emocijomis. Noras keliauti yra, tik sunku apsispręsti kur? Štai tau keli patarimai, kur galėtum nuvykti šiais metais :

Salos visada vilioja savo paslaptingumu ir augalija. Tenerifė yra įsikūrusi Atlanto vandenyne prie Afrikos krantų. Skamba nepakankamai egzotiškai? O kaip tai, jog salos viduryje stūkso snaudžiantis Teidės ugnikalnis,o saulė čia šviečia net 300 dienų per metus! Tai nuostabi vieta atsipūsti nuo rutinos su šeima ar pasimėgauti salos malonumais su draugais. Nuostabi gamta ir nesibaigianti vasara. Pigūs skrydžiai į Tenerifę vis dažniau pasitaiko oro temperatūrai Lietuvoje artėjant link nulio. Tad nesnausk!

Kitokia kultūra ir tviskanti prabanga. Dubajus – vienas prabangiausių miestų pasaulyje, kuris sugeba sužavėti kone kiekvieną. Aukščiausias pasaulio pastatas, 1200 parduotuvių turintis prekybos centras, prabangiausios vilos, automobiliai, pilnas naujovių ir dar neregėtų galimybių centras. Šis miestas kasmet nustebina naujais projektais, pastatais, renginiais ar paslaugomis. Skrydžiai į Dubajų tampa vis dažnesni. Šis laikotarpis labai puikus apsilankyti Dubajuje, kadangi šiuo metu vidutinė oro temperatūra yra net 32 laipsniai!

Jūrų gėrybės, nuostabūs paplūdimiai, futbolas, svaiginantis vynas, nuostabi gamta bei kerinti architektūra – nuostabioji Portugalija. Ši šalis turi svajingai užburiantį, pikantiškai lėtą gyvenimo tempą. Paprastumas ir modernumas susipina tarpusavyje ir atveria neregėto grožio vaizdus kiekvienam. Nors mums tai tolima šalis tiesioginiai skrydžiai į Portugaliją išsprendžia šią problemą. Kelionė į Portugaliją tai ne tik smagios atostogos, tai taip pat ir nepamirštamas kitokios kultūros, skonių ir vaizdų atradimas.

Didinga Italijos sostinė Roma yra nepakartojama ne tik savo senovės istorija, architektūra ir legendomis, bet ir kultūra. Ši šalis yra kone viskuo ypatinga – pats mietas yra išsidėstęs ant septynių kalvų, pačiame mieste yra popiežiaus rezidencija – Vatikano valstybė, vis dar didingai stovintis Koliziejus, kuriame dar girdimi senovės antikos gladiatorių kovų aidai. Orai Romoje rudenį išlieka palankūs pasigrožėti gamta ir miesto teikiamomis grožybėmis. Pasimėgaukite sočiai pusryčiais, pajuskite istorijos dvelksmą ir neskaičiuokite valandų – juk atostogos!