Skrydžiai į Jungtinę Karalystę šventiniu laikotarpiu jau brangsta!

Ketinate emigruoti? Nusprendėte vykti į Jungtinę karalystę? Daugelis klysta manydami, kad skrydžiai į kitas šalis yra labai brangūs. Lėktuvų bilietai į Airiją, Angliją, Škotiją kainuoja vos nuo kelių dešimčių eurų ar net pigiau. Žinoma, daug ką lemia pasirinkta skrydžių bendrovė bei skrydžio klasė. Kelionių ekspertai emigruojantiems į kitas šalis pataria viską planuoti iš anksto. Tai labiausiai liečia bilietų įsigijimo procesą. Jeigu ketinate išvykti į svetimą šalį kažkokiu konkrečiu laikotarpiu, tuomet reikėtų juo bent šiek tiek pasidomėti. Yra šiokių tokių niuansų, kurie gali sukelti nepatogumų keliaujantiems į Junginę Karalystę.

Jeigu Jus domina pigūs skrydžiai į Angliją, tuomet turėkite galvoje, kad ši šalis yra pilną lietuvių. Anglijoje galite rasti netgi ištisas lietuvių bendruomenes bei miestelius. Kaip bebūtų, turite žinoti, kad šventiniai laikotarpiai kaip reikiant užkemša skrydžių bendrovių grafikus. Jeigu kaip tik ir planuojate šventiniu laikotarpiu vykti į šią šalį, tuomet nenustebkite, jeigu bilietų kainos bus padidėjusios. Būtent šventinis laikotarpis pakelia skrydžių kainas. Visgi – Junginė Karalystė yra iš tų vietų, kurioje yra didžiulis lietuvių emigrantų skaičius. Jie šventiniu laikotarpiu grįžta į Lietuvą. Kiekvienais metais, įpusėjus lapkričio mėnesiui, lėktuvų bilietų kainos pradeda kilti. Tad, jeigu tokiu laikotarpiu ketinate išvykti, tuomet apsišarvuokite kantrybe ieškant pigiausių bilietų.

Ne ką mažiau svarbu tai, kad skrydžiai į Jungtinę Karalystę yra organizuojami kasdien. Iš Lietuvos oro uostų į Airiją, Škotiją, Angliją galite nuskristi labai greitai. Tačiau turėkite galvoje, kad trumpi apsilankymai turi būti planuojami iš anksto. Jeigu Jums reikalingi pigūs skrydžiai į Dubliną, kad galėtumėte ten praleisti šventes, tuomet turėkite galvoje, kad reikės grįžti atgal. Aiškiau kalbant, jeigu jau ieškote lėktuvų bilietų, tai skrydžiais pasirūpinkite pirmyn ir atgal. Kitu atveju, grįžimui teks išleisti nemažai pinigų ir svarbiausia – teks iš naujo sugaišti nemažai laiko.

Naujametines šventes dauguma lietuvių sutinka kitos šalyse. Kaip pradžioje minėta, lapkričio – gruodžio mėnesiais lėktuvų bilietų kainos padidėja. Lėktuvų bilietai į Londoną Jums taipogi kainuos brangiau, jeigu juos užsakysite būtent „ant švenčių“. Londone naujametines šventes sutinka daugelis žmonių, tad įprasta, kad ir bilietų rezervacijos yra atliekamos iš anksto.