Populiariausios nusiraminimo ieškančių žmonių kelionių kryptys Europoje

Kelionės – vienas iš geriausių būdų atsipalaiduoti ir pabėgti nuo darbų. Pakeisdami aplinką galime leisti sau visiškai pasimiršti. Kartais keliavimas yra siejamas su nuovargiu ir iššūkiais, tačiau argi tai nėra atsipalaidavimo dalis?
Geriausias pasirinkimas norint pakeisti aplinką galėtų būtų kelionė į kaimyninę šalį. Lėktuvų bilietai į Rygą yra itin geras pasirinkimas, nes kainos ir keliavimo laiko santykis atsiperka dvigubai. Mažiau nei valanda ir jau galite mėgautis slaptomis, ypatingai gražios Latvijos sostinės senamiesčio gatvelėmis. Norintiems kiek mažiau pažįstamo krašto nei mylima Lietuva patarčiau rinktis kelionės į Vokietiją variantą. Nors skrydžiai į Berlyną yra gana trumpi, tačiau mėgstantiems ilgus pasivaikščiojimus, trečio pagal dydį Europos Sąjungos miesto klaidžių gatvelių tikrai nepritrūks.
Skandinavų šalys taip pat yra viena iš nusiramino ieškančio žmogaus krypčių. Lietuva – Švedija būtų puikus pasirinkimo variantas. Pasinėrimas į 750 metų Stokholmo istoriją viduje džiūgauti priverstų kiekvieną.
Mėgstantys šilumą ramybės ieško šiltuose kraštuose. Pigūs skrydžiai į Italiją lemia, kad tai yra gana dažnas kelionės krypties pasirinkimas. Tačiau jeigu norisi dar kaitresnės saulės, tuomet vertėtų rinktis Egiptą. Kainos Hurgadoje yra žemos, vadinasi, nebrangiai galėsite ne tik pasinėrę po vandeniu pamatyti vieną gražiausių pasaulio rifų, tačiau ir paragauti tradicinių patiekalų. Turiu paminėti, kad skrydžiai į Barseloną taip pat yra puiki glaimybė šilumos mylėtojams patikrinti gražiausius Ispanijos paplūdimius ir susipažinti su pagrindiniu Ispanijos ekonomikos ir kultūros centru.
Taigi, Lietuviai bene dažniausiai renkasi gana artimas šalis Europoje. Dažnai yra linkę sumokėti kiek daugiau už tiesioginį skrydį. Pvz., į Tenerifę tiesiogiai nuskristi užtrunka apie šešias valandas,o galbūt kiek pigesni, tačiau su persėdimais skrydžiai gali užsitęsti ir iki vienos paros. Sutaupydami laiko galime daugiau skirti šalies pažinimui. Tiesioginiai aviabilietai į Airiją – tikrų tikriausias pabėgimas į kalnais nusėtą salą. Tai, jog Airijos gamta yra verta kiekvieno liaupsinančio žodžio, turbūt pagrindžia kultinio serialo sostų karai kūrėjų pasirinkimas scenas filmuoti būtent šiaurinėje Airijos dalyje.
Na ir pabaigai dar norėčiau pridurti, kad reikėtų nepamiršti ir mažiau kurortinių šalių. Skrydžiai į Olandiją būtų pigus, bet nepamirštamas savaitgalio planas. Amsterdamas siūlo aplankyti įvairiausius muziejus, paplaukioti laivu po Amsterdamo kanalus ar susipažinti su šimtais gėlių rūšių vieninteliame Olandijos turguje, esančiame ant vandens.