Taisyklės, kurios padės išmokti vaikščioti su aukštakulniais

Aukštakulniai labai dažnai yra pavadinami pačiais moteriškiausiais batais. Su tuo sutiktų visos moterys, kurios nors kartą dėvėjo aukštą pakulnę turinčius batus. Paprasčiausiai juos dėvint norisi išsitiesti, žmogus jaučiasi savimi pasitikintis, tuomet laikysena dažniausiai tampa kur kas tiesesnė, pavyksta gražiau atrodyti. Deja, Diavolesa aukštakulniai, nors ir įsigyjami labai paprastai, tačiau reikalauja žinių, kaip juos nešioti.

Jeigu nesate pratę kasdien jų dėvėti , o artėja šventės – tokiu atveju siūlome su avalyne vaikščioti namuose, mokytis.

Patogūs aukštakulniai – net ir patys ilgiausi atstumai jums nebus baisūs.

Kartais batai gali būti nepatogūs

Pirmiausia siūlome suprasti, kad aukštakulniai yra labai skirtingi ir jeigu juos nešiojate retai – tokiu atveju su kiekvienais naujais aukštą pakulnę turinčiais batais reikės išmokti vaikščioti. Tokiu atveju geriausia treniruotis dar namuose, kad paskui šventės metu galėtumėte jaustis visiškai ramūs, kad vakarėlyje neteks pergyventi dėl krypstančių kojų. Vaikščiojimu metu reikia išlaikyti kuo tiesesnę laikyseną, kadangi nėra nieko atgrasiau, kaip moteris su aukštakulniais, kuri tuo pačiu eidama krypsta į šonus. Visiškai natūralu, kad ne su visais aukštakulniais sėkmingai pavyks įveikti didžiausius atstumus. Paprasčiausiai, kai kurie tikrai mažiau patogūs, kai tuo tarpu kiti, net ir būdami labai paprasti, yra gana patogus pasirinkimas. Taigi, susitaikykite su tuo, kad ne visi batai yra komfortabilūs.

Tinkamiausių batų pasirinkimas

Dažniausiai patogesni tie, kurių kulnas yra platesnis. Tokiu atveju pado padėjimas yra stabilesnis ir pats vaikščiojimas kur kas paprastesnis. Dažniausiai tokius baus renkasi tos, kurios iki šiol niekada nedėvėjo labai smailių batų ir tai yra išties labai geras pasirinkimas, kadangi pradėti reikia nuo mažų žingsnių. Ir šiuo atveju tai gali būti tinkamiausios avalynės pasirinkimas, kuris iškart neįpareigoja vaikščioti labai plonais kulniukais, o pastarieji suteikia daugiau streso nei pasitikėjimo savimi.

Drąsus ėjimas

Kadangi mokytis vaikščioti galima dar namuose – nereikia bijoti, kad ėjimo metu galite nukristi. Tokių atvejų tikrai pasitaiko ir tai visiškai natūralu. Taigi, kuomet mokotės namuose – pasistenkite vaikščioti kuo drąsiau. Taip pat mokymosi metu geriausia visiškai atpalaiduoti kūną, kad jis nebūtų įsitempęs, tam tikra prasme geriausia – kai jis yra suglebęs. Tokiu atveju kur kas paprasčiau pavyks eiti ir išsilaikyti ant labai aukštų batų. Galiausiai, ėjimo metu rinkitės patogius drabužius, kurie nevaržo judesių. Tik paskui mokykitės vaikščioti su tokia apranga, kurią dėvėsite šventės metu.

Patarimai paprasti, tačiau labai veiksmingi. Kartą išmokus vaikščioti su aukštakulniais – tai taps Jūsų gyvenimo dalimi, kuri leis puikiai atrodyti ir nuostabiai jaustis. Diavolesa aukštakulniai – galimybė atrodyti puikiai kiekvieną dieną. O kai gatve žygiuosite su pasitikėjimu – kiekvienas kilometras bus neatsiejamas nuo stiliaus bei drąsos.