dantu tiesinimas

Dantų kabės – populiariausia ortodontų verslo prekė

Dantų kabės yra breketų sinonimas. Dar kitaip sakoma kabės yra liaudiška breketų versija, nes kaba ant dantų. Breketai yra skirti tam, kad jūsų kreivi dantys grįžtų į vietą ir gražiai bei estetiškai atrodytų. Taip pat jie padeda gydyti sąkandžio anomalijas. Kai žmogus turi taisyklingą sąkandį susilygina abu dantų lankai ir visi dantys kontaktuoja. Todėl tampa lengviau kramtyti, sumažėja įvairių ligų grėsmė bei paprasta juos prižiūrėti.

Tačiau atsiradus pirmiems dantų kreivėjimo požymiams ar sąkandžio deformacijoms ir jų negydant problemos gali tik ūmėti. Dantys ima vis labiau grūstis ir formuojasi daugiau kreivų dantų. Tokie dantys neturi pakankamai vietos plėstis todėl lipa vieni ant kitų.

Naudojant dantų kabes galime lengvai atstatyti normalias dantų funkcijas bei patobulinti estetinį vaizdą. Neretai dantų estetika lemia geresnius aplinkinių vertinimus ir palankesnį požiūrį. Kreivi dantys gali trukdyti kramtyti, valantis pasiekti dantų sieneles, aiškiai kalbėti ar atlikti žandikauliui būdingas funkcijas.

Dantų kabių minusai

Būtina žinoti keletą minusų prieš apsisprendžiant dėtis breketus. Pirmomis valandomis tikėtina, kad jausite veržimą, tempimą ir bus sunkiau kramtyti. Dantys taps jautresni, bei galimi burnos gleivinės pažeidimai. Taip turi būti ir netruks visą gydymo laiką. Burnos gleivinė prisitaikys ir breketai jos nebedirgins. Visi neigiami pojūčiai turėtų visai išnykti arba ženkliai aprimti per pirmą savaitę.

Rekomenduojama po breketų uždėjimo procedūros, valgyti kuo minkštesnį maistą, kad palengvintumėte pripratimo procedūrą. Vėliau viso gydymo metu nepatartina kramtyti ir kąsti kieto maisto. Geriausia jį smulkinti mažais gabalėliais ir vartoti nedideliais kiekiais. Dėvėdami breketus ypač venkite kontaktinio sporto. Jei norite tęsti sportą, būtina pasigaminti papildomas apsaugines kapas.

Nors dantų kabės turi nemažai minusų, visgi yra itin naudingos. Daugelį kylančių problemų galima lengvai išspręsti. Taigi jei norėtumėte sužinoti daugiau apie kabes nedvejodami kreipkitės į odontologą. Liežuviniai breketai Kaune ir Vilniuje yra populiariausi, jie gali būti uždedami ir prižiūrimi tų pačių gydytojų.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomarketingas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com weboaze.lt kamtoreikia.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt
Scroll to Top