Rankos sumušimas: būdai, kurie pagreitins gijimą

Rankos skausmai lietuvius kankina dėl daugelio priežasčių. Vienu atveju todėl, kad žmogus aktyviai dirba fizinį darbą, kilnoja sunkius krovinius. Kita vertus todėl, kad žmogus labai daug laiko praleidžia nejudrioje pozicijoje ir to įtakoje jam pradeda skaudėti raumenis. Priežasčių yra labai daug, tad dalinamės keliais patarimais, kurie padės pagreitini gijimo procesą.

Pes Planus – vieta, kurioje įsigysite kokybiškus rankos įtvarus. Žinoma, gretų jų reikia nepamiršti ir kitų problemos mažinimo, lankstumo gerinimo būdų. Dažniausiai gydytojų rekomenduojamos alternatyvos – pateikiamos apačioje.

  • Pirmiausia reikalingas kokybiškas įtvaras, kuris ne tik sumažina skausmą, tačiau ir pagreitina gijimą. Dėl konkretaus įtvaro geriausia tartis su medikais, kadangi jie tiksliai nurodys, kokio funkcionalumo įranga reikalinga. Suprantama, kad alkūnei reikalingas alkūnės įtvaras, ar riešui – riešo.
  • Taip pat siūlome išbandyti tradicinius liaudiškus metodus, kurie taip pat gali sumažinti skausmus. Pavyzdžiui, raumenų skausmo malšinimui puikiai tiks pienų žiedų ir spirito antpilas. Nors tokį pasidaryti galima tik pavasario metu, tačiau tikime, kad pradėjus ieškoti tikrai rasite kas jais prekiauja.
  • Sakoma, kad kai skauda raumenis – organizmą reikia sutepti ir iš vidaus. Tokiu atveju savo kasdieninę mitybą siūlome papildyti aliejais. Geriausia rinktis organiškus ir šalto spaudimo. Puikiai tinka kanapių aliejus, taip pat, alyvuogių bei moliūgų sėklų.
  • Skausmui sumažinti būtinas rankos ilsėjimasis. Net jeigu ir esate su įtvaru – tai nereiškia, kad galima atlikti įprastus, kasdieninius darbus. Paprasčiausiai ranka vistiek varginsis ir tai dažniausiai apsunkina gijimą. Galiausiai, ilsinti reikia ne tik ranką, tačiau visą kūną.
  • Greitesniam gijimui būtini vaistai dėl kurių jus gali pakonsultuoti gydytojas arba vaistininkas.
  • Taip pat rankos sumušimams mažinti siūlome naudoti šaltus arba karštus kompresus. Koks tinka jums? Tai priklauso nuo  skausmo pobūdžio. Pasitarkite taip pat su gydytoju, kuris pasiūlys ar geriau šildyti ranką, ar geriau ją šaldyti, kad skausmas būtų mažesni, tinimas kur kas greičiau išnyktų.

Pes Planus – vieta, kur galima įsigyti pačius kokybiškiausius įtvarus. Rinkitės juos tada, kai norite su sumušta ranka kasdien atlikti įprastus darbus, kai norisi nejausti diskomforto.