Graži pakrantė

Pažintiniai takai Lietuvoje ir aplink Vilnių

Vietoj to, kad keliautumėte labai toli, į kraštus, kurie už tūkstančius kilometrų – siūlome rinktis kur kas artimesnius maršrutus. Vienas iš jų gali būti Vilniaus apylinkės, kuriose yra labai daug tiek turistų pramintų, tiek daugeliui nežinomų kelių. Pažintiniai takai aplink Vilnių tikrai labai įvairūs, tad kiekvienas ir kiekvienas ras tokias pramogas, kokios jam labiausiai patinka.

O mes Jūsų dėmesiui supažindinime su pagrindiniais lankytinais objektais, kurie verti Jūsų dėmesio ir kuriuos pamačius iš naujo pamilsite Lietuvą.

DŪKŠTŲ ĄŽUOLYNO TAKAS

Jo ilgis yra kiek didesnis nei 2 km, o vaikščiojimo metu galėsite grožėtis nuostabia gamta, kuri jums suteiks galimybę atsipalaiduoti. Nors geriausia čia atvykti šiltuoju metų laiku, tačiau savotiškai žavu ir žiemą.

VARNIKŲ PAŽINTINIS TAKAS

Kiek ilgesnis takas, kuris siekia pusketvirto kilometro. Tai yra nuostabus medinis takelis, kuris veda ne tik miškais, tačiau ir pelkėmis. Važiuoti patogu ir dviračiu bei su vaikišku vežimu.

DŪKŠTOS PAŽINTINIS TAKAS

Ne tik vilniečiams, tačiau ir kitų miestų Lietuvos gyventojams dažniausiai puikiai žinomas takas tęsiasi iki 5 km. Kadangi jis nėra lygus – reikės paskirti šiek tiek jėgų.

KAIRIOJO NERIES KRANTO DVIRAČIŲ TAKAS

Šis takas labiausiai tinka važiuojantiems dviračiu, kadangi tęsiasi net 25 km. Kadangi kelionės metu tikrai rasite vietų, kur galima sustoti – siūlome pasiimti sumuštinių ir smagiai leisti laiką.

KARMAZINŲ PAŽINTINIS TAKAS

Iki 6 km besitęsiantis takas yra optimalus pasivaikščiojimui labiausiai tinkams atstumas. Kadangi vaikščiojimo metu teks lipti į kalnus bei pakalnes – siūlome apsiauti patogią avalynę.

SAPIEGINĖS PAŽINTINIS TAKAS

5 km ilgumo takas labiausiai laukia Jūsų pavasario metu, kadangi tuomet pasivaikščiojimas bus malonus, kadangi ne bus karųta, o viskas nuostabiai žydės bei kvepės.

SAIDĖS PAŽINTIS TAKAS

Tai dar vienas takas, kuris labai puikiai tinka gamtos mylėtojams. Maršrutas tęsiasi vos 1 km, tačiau aplinka tikrai labai graži, tad siūlome ją aplankyti.
Kuo geriau pažinsite Lietuvą – tuo geriau pažinsite ir save, kadangi kiekvienas iš mūsų turi stengtis pažinti aplinką, kurioje gyvenime ir kurioje mums gera bei jauku būti. Lietuva tokia įvairi, tokia plati bei spalvota, pasinaudokite tuo!

Scroll to Top