Kaip išsirinkti droną Lietuvos filmavimui?

Dronas, tai jau daugumai gerai žinomas bepilotis skraidantis įrenginys tinkamas tiek pramogoms tiek profesionaliam darbui. Tačiau kaip ir pagal ką išsirinkti droną tinkamą Jums? Apie tai ir skaitykite žemiau.

 

  • DJI Mavic Air

Tai gamintojas, kuris absoliučiai uždominavo dronų rinką savo nuostabiais produktais. Vienas tokių ir šis Mavic Air modelis. Tai 430 g. sveriantis bepilotis įrenginys, kontroliuojamas per specialų pultelį. 12 MP kamera leidžia įamžinti aukštos, net 4k raiškos, kokybės vaizdus kol skraidinate po norimą apylinkę. Itin stiprus valdymo ryšys leidžia droną valdyti net ir už 10 km, o patogus dizainas leidžia įrenginį supakuoti taip kad tilptų į paprastą kuprinę, todėl tai puikus pasirinkimas keliautojams, kurie savo įspūdžius nori įamžinti įspūdingais paukščių skrydžio momentais. Toks dronos dėl savo kainos, kuri siekia net 700 eurų, dažniau pasirenkamas profesionalų, kurie jį naudotų ne vien malonumams, bet ir profesiniams filmavimo darbams.

 

  • DJI Mavic 2  Pro

Tai to paties gamintojo sukurtas dronas skirtas įamžinti profesionaliu kadrus. 907 g. leidžia dronui lengviau pasipriešinti gamtos sąlygoms, todėl jis tinkamas filmavimui ir blogu oru. 20 MP kamera užtikrina, kad filmuota medžiaga atkurs maksimalią kokybę. Deja, priešingai nei prieš tai minėtas dronas, šis neturi galimybės filmuoti 4k raiška, tačiau vaizdas vis vien atrodo nepriekaištingai. Taip pat šis dronas labiau skirtas nedideliems atstumams, nes valdymo atstumas siekia 5 km. Dronas sumaketuotas taip, kad visi propeleriai būtų apsaugoti nuo nelaimingų atsitikimų susidūrimo metu, todėl galite būti ramūs, kad dronas tarnaus dar ne vienerius metus. Šių dronų kainos siekia net 1350 eurų.

 

  • Parrot Bebop 2

Ieškantiems pigesnio varianto rekomenduoja apsvarstyti apie šį drono modelį. Tai 500g sveriantis ir 14 MP turintis dronas, kuris pasižymi aukšta stabilumo funkcija, leidžiančia nufilmuoti vaizdą be jokių pašalinių trikdžių ar judesių. Dronas puikiai tinkamas valdyti ir išmaniojo telefono pagalba, kuriuo galėsite stebėti filmuojamą vaizdą realiu laiku. Vienas iš minusų tai skraidymo atstumas, kuris siekia vos 300 metų, todėl šis dronas labiau skirtas žemesnių rakursų filmavimui. Taip pat dronas neturi apsauginių lankų aplink propelerius, todėl reikalinga didesnė patirtis jį valdant. Tai pigiausias, iš išvardintų dronų, variantas, kurio kaina siekia 500 eurų. 

 

Taigi, jei svarstote įsigyti droną filmavimui rekomenduojama rinktis vieną iš prieš tai minėtų ir puikiai įvertintų dronų, kurie puikiai tinka ir profesionaliems darbam ir smagiam laisvalaikio praleidimui.