Automobilių nuoma Lietuvoje, ką reikėtų žinoti?

Autonuoma Lietuvoje

Automobilių nuoma – itin spartėjantis ir populiarus būdas norint pasinaudoti automobiliu dieną, savaitę ar  dar ilgesnį laikotarpį. Ši paslauga itin aktuali tiems, kurių nuosavas automobilis yra sugedęs, kurie atvyksta iš užsienio ar yra kiti veiksniai, lemiantys poreikį naudotis automobiliu. Tačiau ką reikia žinoti, norint išsinuomoti ir naudotis automobiliu Lietuvoje.

  • Svarbiausi reikalavimai

Norint išsinuomoti automobilį, visų pirma reikia pateikti atitinkamus dokumentus: vairuotojo pažymėjimą (jeigu esate atvykėlis iš kitos šalies, įsitikinkite, kad Lietuvoje jūsų pažymėjimas galios ir nesusidursite su nemalonumais), asmens tapatybės dokumentą, banko kortelę, kuria galite naudotis Lietuvoje ir atsiskaityti už paslaugas. Prieš atliekant šiuos žingsnius, įsitikinkite, koks reikiamas amžiaus cenzas, norint pasinaudoti automobilių nuomos paslaugomis. Dauguma autonuoma Lietuvoje užsiimančių bendrovių turi tam tikrus amžiaus cenzus. Tai reiškia, kad vairuotojo amžius turi būti ne mažesnis nei 20 metų,  o vairavimo stažas ne mažesnis nei 2 metai. Tačiau šie apribojimai yra skirtingi, todėl pravartu apie tai pasidomėti bendrovėje, iš kurios ketinate nuomotis automobilį.

  • Kaina

Tikriausiai kiekvienam aktualus geriausias kainos ir kokybės santykis. Renkantis geriausią variantą, palyginkite skirtingų įmonių kainas. Tai darant, atkreipkite dėmesį, kokios paslaugos (draudimas, papildomi priemonės) yra įskaičiuotos.

  • Kaip išsinuomoti

Tai padaryti galite autonuomos paslaugas teikiančių įmonių  internetinėse  svetainėse arba telefonu. Jums tereikia išsirinkti norimą automobilį ir vadovaujantis instrukcija užpildyti rezervacijos formą. Taip pat nepamirškite, kad reikės palikti užstatą, apie kurio dydį būsite informuoti. Šis užstatas grąžinamas nuomos laikotarpiui pasibaigus ir pristačius automobilį.  Atvykus nurodytu adresu jūsų pasirinktas automobilis bus paruoštas kelionei.

Kaip matote, automobilio nuomos procedūra visiškai paprasta, o reikalavimus atitinka dauguma Lietuvos gyventojų. Tad esant poreikiui, pasinaudokite šiomis paslaugomis ir keliaukite be rūpesčių.