ranku darbo papuosalai

Dėl kokių priežasčių panašiai atrodantys papuošalai gali kainuoti daugiau arba mažiau?

Visais laikais papuošalų dovanojimas moterims simbolizavo draugystės, ar simpatijos pradžią. Tokie papuošalai kaip žiedai, auskarai, ar karoliai moteriai visada išliks kaip geriausia dovana, ar papildomas priedas prie staigmenos. Tačiau, išsirinkti tinkamus papuošalus nėra taip jau lengva, kadangi asortimentas šiais laikais yra labai platus. Dažnai sprendžiant šį keblumą, yra atsižvelgiama ne tik į papuošalo rūšį ar išvaizdą, bet ir į kainą. Kartais, nepatyrusiam papuošalų pirkėjui atrodo keista, kodėl iš pirmo žvilgsnio beveik identiški gaminiai turi gana juntamą vertės skirtumą. Akivaizdu, kad tam yra ir atitinkamas paaiškinimas ir priežastys, kurias galima suprasti tik susipažinus su papuošalų kainodara. 

Nuo ko priklauso brangakmenių papuošalų kaina?

Kiekvienas, kas mėgsta auksinius papuošalus, turėtų žinoti, kad aukso kaina tiesiogiai priklauso nuo dolerio kurso dinamikos, svarbų vaidmenį taip pat vaidina ir produkto svoris ir žaliavos grynumas (plačiau žinoma, kaip praba), kas ir kada pagamino papuošalą. Beje, dažnai yra susidariusi klaidinga nuomonė, kad aukso spalvai įtakos turi jos praba, tačiau, tiesa yra tame, kad skirtingi gamintojai naudoja skirtingus, savo specialius lydinius, kurių sudėtis yra klasifikuojama ir skiriasi nuo konkurentų gaminių tik subtiliu atspalviu. Brangakmeniais puošti papuošalai, yra bet kurio sezono mados tendencija. Kriterijai, pagal kuriuos paprastai yra nustatoma akmenų kaina yra šie:

  1. Spalva – kuo sklandesnė ir labiau prisotinta spalva, tuo didesnė akmens kaina.
  2. Grynumas – net akiai nematomi, mikroskopiniai intarpai gali žymiai sumažinti brangakmenio kainą, tačiau yra manoma, kad visiškai grynų akmenų nėra.
  3. Dydis – tai yra akmens masė, išreikšta karatais. 
  4. Pjovimas – daro didelę įtaką akmens grožiui, pjovimas yra skirstomas į rankinį ir mechaninį.
  5. Retumas – kaip dažnai tokie akmenys randami gamtoje. 

Ypač populiarus ir ypač moterų mylimas akmuo yra – deimantas. Visi aukščiau paminėti kriterijai galioja ir deimantui. Pirmiausiai, rekomenduojama atkreipti dėmesį į šio akmens spalvos ir grynumo santykį, klasikinė deimanto spalva yra balta, tačiau dabar jau populiarėja ir įvairiaspalviai deimantai. Visgi, ne visada yra įmanoma apžiūrėti ir nustatyti visus aukščiau aprašytus parametrus, ypač nepatyrusia akimi, todėl, pradžiai geriausiai yra vadovautis produkto sertifikatu.

Bižuteriniai papuošalai

Žodis “bižuterija” reiškia papuošalus ir juvelyrinius dirbinius, kurie pagaminti ne iš brangiųjų metalų. Štai kodėl egzistuoja tam tikras stereotipas, kad bižuterija skaitoma nekokybiška ir pigi, iš tikrųjų jau senai ši nuomonė neatitinka realybės, yra begalė garsių dizainerių ar mados namų bižuterijos papuošalų, kurių kaina yra aukšta, ar net didesnė už brangakmenių. Būtent bižuterijai pridėtinę vertę suteikia gaminio išskirtinumas ir unikalumas, taip pat meistro ar prekės ženklo vardo žinomumas. Kuo didesnė yra bet kurio daikto vertė, tuo jis yra mažiau prieinamas masei žmonių, todėl, tiek brangakmeniai, tiek bižuterija yra skirstoma į 3 klases:

  1. Masiniai
  2. “Premium” klasės
  3. Ekskliuzyvas

Nepaisant klasės, bižuterijai priskiriami papuošalai dažniau yra labiau prieinami pirkėjui, nei brangakmeniai papuošalai, pavyzdžiui, rankų darbo papuošalai iš cinamonn.lt, tinka moterims, kurios dažnai mėgsta pakeisti savo stilių ar aprangos detales ir už palyginti nedidelę sumą gali nusipirkti visą kokybiškų papuošalų arsenalą. Taip pat, bižuterija gali būti įvairiausių formų, derinių, ne taip kaip brangakmeniai, kurių dizainas per daug nesikeičia su mada, todėl visada verta atkreipti dėmesį į skirtingų meistrų rankų darbo papuošalus, nes galima rasti kažką labai reto ir išskirtinio, ką turėsite tik jūs. Idealus variantas savo papuošalų dėžutėje turėti 1-2 klasikinio stiliaus, juvelyrinius papuošalus iš brangiųjų metalų ir keletą bižuterijos papuošalų derinių, kurie paįvairins jūsų išvaizdą ir padės atrodyti madingai. Taip ir su dovanomis, priklausomai nuo progos, skonio ir norų galima išrinkti savo mylimajai auskarus iš deimantų su sertifikatu, arba nupirkti bižuterinius karolius ir padovanoti įprastą darbo dieną, gi stebinti brangius žmonės smagu visada, tiesa? 

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomarketingas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com weboaze.lt kamtoreikia.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt
Scroll to Top