Ruošiate kelionę su šeima automobiliu? Ši kelionė neįsivaizduojama be stogo bagažinės

Vykstant atostogauti dažnai tenka atsivežti daug daiktų, todėl ruošdamasis kelionei dažnai pasvajoju, kaip būtų gerai turėti didesnį automobilį. Tačiau švenčių mes neturime tiek daug, todėl vien tik švenčių dienomis neverta investuoti į naujus automobilius. Naudingesnis sprendimas – stogo bagažinė, leidžianti su savimi vežtis daugiau daiktų ir palikti pakankamai vietos automobilyje šeimai, draugams ar augintiniams.  Automobilio stogo bagažinė – puikus sprendimas jums ir jūsų šeimai.

Taigi į ką reikia atsižvelgti renkantis stogo bagažinę? Kokia ji turėtų būti?

Renkantis stogo bagažinę dažniausiai iš anksto nusprendžiama, kiek tam yra skirta pinigų, tačiau stogo bagažinės kainos skirtumas tikrai nėra toks didelis, kaip atrodo. Specialistų teigimu, kainos skirtumas tarp tikrai geros ir nekokybiškos stogo bagažinės siekia vos keliasdešimt eurų, tad taupyti tikrai nerekomenduojama – perkant kokybišką produkciją galima visiškai patikėti, kad šie produktai tarnaus daugelį metų.

Kokio dydžio stogo bagažinė būtų geriausias pasirinkimas jums ir jūsų šeimai?

Veždami ant stogo bagažinės, pirmiausia apsvarstykite gabenamus daiktus. Apskritai, stogo bagažinės forma yra svarbesnė už jos talpą-turėtumėte vengti, kad stogo bagažinės priekis būtų per siauras, o kampai-per statūs.

  • Paprastai pakanka 400 litrų talpos stogo bagažinės, tačiau atkreipkite dėmesį į jos dydį ir įsitikinkite, kad stogo bagažinė puikiai dera prie jūsų automobilio ir leidžia patogiai gabenti tam tikras prekes.
  • Atkreipkite dėmesį į medžiagas, naudojamas stogo bagažinei gaminti. Labai svarbu, iš kokios medžiagos pagaminta stogo bagažinė. Šiuo metu dauguma stogo bagažinių yra pagamintos iš plastiko, tačiau reikia užtikrinti, kad jos būtų pakankamai patvarios. Jei stogo bagažinė pagaminta iš plonesnio plastiko, šis įrenginys natūraliai deformuosis arba greitai įtrūks, todėl būkite atsargūs ir rinkitės bagažinę, pagamintą iš pakankamai tvirtos medžiagos.

Kaip atidaryti stogo bagažinę? Ar tai sudėtinga ir mokėsiu tai atlikti pats?

Taip pat įvertinkite, kaip atidaromas stogo bagažinė, nes tai itin svarbus faktorius, kadangi bagažine ant stogo naudosis jūsų šeima ir jūs pats. Kai kurios stogo bagažinės atidaromos iš kairės, kitos – iš dešinės, o kai kurios turi dvigubo atidarymo mechanizmą. Pagalvokite, ar atidarius stogo bagažinę turite važiuoti eismo kryptimi-juk tai būtų šiek tiek nesaugu. Taip pat įvertinkite, ar stogo bagažinės užraktas yra pakankamai patogus-nors centrinis užraktas skamba kaip gera idėja, bagažinės atrakinimas gali būti sudėtingas (jei keliaujate vienas, gali tekti paprašyti nepažįstamo asmens pagalbos). Šiuo metu prekyboje galima rasti tokių stogo bagažinių, kurio, kaip skelbiama prekių aprašymuose, yra greitai ir paprastai montuojamos. Vis dėlto, specialistai teigia, kad tokios stogo bagažinės nėra greičiau sumontuojamos nei įprastos, tačiau jų kaina gana dažnai yra didesnė. Taigi, prieš įsigydami stogo bagažinę išsiaiškinkite, kaip ji bus montuojama, ir ar tą nebus sudėtinga atlikti savarankiškai. Nusiteikite, kad tam prireiks šiek tiek laiko. Autoviskas svetainėje rasite visas prekes, kurių jums gali prireikti kelionės automobiliu metu.