Lengvas biuro kraustymasis

Biuro vietos keitimas yra ne tik veiklos sustabdymas, bet ir galimybė peržvelgti įmonės vertybes ir veiklos kryptį – ar ji veda ten, kur norima. Kraustymasis gali tapti nauju atspirties tašku įmonės gyvavime.

Keičiantis įmonės dydžiui anksčiau ar vėliau tenka kraustytis: to prireikia kai staiga sumažėja arba padaugėja darbuotojų. Kraustomasi, kai ofiso patalpos nebetenkina visų įmonės poreikių. Apžiūrėti kuo daugiau patalpų išsamiai yra svarbu, nereiktų rinktis bet kurią pasitaikiusią vietą, tikintis, kad įmonė prie jos prisitaikys. Patalpų erdvė turi tarnauti Jums.

Paieškose daug padėti gali nekilnojamo turto agentūros arba įmonės, kurios specializuojasi darbo erdvių planavime ir funkcijų zonų paskirstyme. Taip pat, dizaino padaliniai architektūros biuruose.

Pagrindiniai reikalavimai biurams

Lietuvoje neužtenka turėti įmonės registracijos adresą, reikia ir biuro patalpų. Biuro patalpoms nėra taikomi griežti reikalavimai. Patalpos turi atitikti įmonės vykdomą veiklą, negali būti avarinės būklės. Įmonėms reikalinga turėti adresą korespondencijai gauti.

Biurai Lietuvoje keičiasi

Biuro patalpose vis labiau atsisakoma kabinetinių patalpų. Vis labiau tapo įprasta visiems darbuotojams dirbti vienoje patalpoje, kartais atskiriamoje nebent stiklinių pertvarų. Tokiuose ofisuose darbuotojams lengviau tarpusavyje bendrauti.

Tai labai patogu, nes atvira erdvė užtikrina ekonomiškumą – nebereikia investuoti į atskirų kabinetų įrengimą. Dar patogiau keičiantis darbuotojų skaičiui, nereikia papildomai įrengti naujų patalpų.

Persikraustymas į naują vietą

Darbuotojai biure praleidžia daug laiko, jiems tenka daug sėdėti. Kraustydamiesi įvertinkite, ar Jūsų turimi baldai atitinka ergonomiškumo reikalavimus. Ergonomiški baldai palaiko taisyklingą laikyseną, turi funkcijas, leidžiančias darbuotojui baldą pasikoreguoti taip, kad jam būtų patogu daug valandų dirbti. O prireikus – šiekt tiek pakoreguoti sėdėjimo pozą. Ofisasprabangiai turi visą reikalingą ergonomiškų baldų pasirinkimą, todėl Jums nereikės praleisti daug laiko ieškant tinkamų baldų.

Iš tiesų, darbo našumas priklauso ir nuo patogios sėdėsenos. Darbuotojui taip pat turėtų būti užtikrintas patogus stalas – ant kurio būtų galima susidėti visus reikalingus daiktus. 

Kraustymasis Jums suteikia progą įsikurti naujose patalpose, kurios pasitarnautų Jūsų įmonei, o įrengus biurą, kuris yra patogus darbuotojams, darbo našumas taip pat išaugs.

Scroll to Top