Kur geriausiai panaudoti degintą medieną?

Jei jums norisi, kad jūsų namų išorė ir vidus atrodytų tikrai įspūdingai, pati geriausia išeitis – degintas medis. Degintos medienos dailylentės puikiai tinka ir lauko terasoms įrengti, ir balkonams papuošti, o degintų lentų tvora aplink jūsų sodybą – tikrai šaunus ir netgi finansiškai naudingas sumanymas.

Kaip panaudoti degintas dailylentes formuojant namo išorinį įvaizdį?

Jeigu savo namų fasadą apkalsite deginto medžio dailylentėmis, suteiksite jam ne tik originalumo, bet ir solidžios prabangos įspūdį, kurį sukelia akiai maloni deginto medžio tekstūra. Tokias dailylentes galite panaudoti ir namų balkonėlių puošybai, kitiems mažosios architektūros objektams, esantiems jūsų namų aplinkoje. Patogu yra tai, kad šias dailylentes labai patogu išdėlioti ne tik vertikaliai ar horizontaliai, bet ir įstrižai. Tad jų vaizdingumas bendrame fasade priklausys tik nuo jūsų išmoningumo ir kūrybinės fantazijos.

Kodėl verta degintos medienos lentas naudoti lauko terasoje?

Kadangi lauko terasa ištisus metus yra veikiama nenumatytų oro sąlygų išmėginimų, geriau, kai ji būna iškalta degintos medienos lentomis, nes jos nebijo nei drėgmės, ne karščio, nei šalčio. Be to, jos yra labai tvirtos ir garsėja savo ilgu amžiumi. Tarp degintos medienos rūšių pirmuoju smuiku groja maumedžio lentos, nes jos išsiskiria ne tik ypatingu tvirtumu, bet ir grožiu. Terasose taip pat dažnai yra naudojamos ir degintos pušies lentos, kurioms irgi netrūksta išraiškingumo.

Kodėl naudinga aplink sodybinį sklypą tverti degintos medienos tvorą?

Kadangi tvorą aplink savo namus tveriame ne tik dėl to, kad ji mus apsaugotų nuo nepageidaujamų ir nelaukiamų įsibrovėlių, bet ir todėl, kad ji gražiai atrodytų ir puikiai papuoštų aplinką. O tam neišpasakytai tinka degintos medienos lentos, kurių dėka tvora tikrai bus tvirta ir atspari išoriniams pažeidimams bei medžio parazitinių kenkėjų antpuoliams. Kas nuostabiausia, tokia tvora idealiai tinka tiek miestietiškoje, tiek sodų bendrijos, tiek kaimiškoje aplinkoje. Dėl savo natūralaus grožio jos nereikės kartas nuo karto perdažyti ar atnaujinti, todėl tokia tvora tikrai taps pačia naudingiausia ir patraukliausia investicija į jūsų namų ūkį.

Scroll to Top