Kam gali prireikti automobilio pervežimo paslaugų?

Nemaža dalis naudotų automobilių pardavinėtojų jų ieško Europos Sąjungos rinkoje. Lengvuosius automobilius iš užsienio tenka parsigabenti geležinkeliais arba jūros transportu. Tačiau pati patogiausia išeitis Lietuvos verslininkams yra automobilių pervežimas keliais. Ši paslauga pasitarnauja ir tada, kai individualus pirkėjas pats savarankiškai pageidauja parsigabenti iš užsienio šalies naują arba naudotą automobilį. Tam ir pasitarnauja autovežiai.

Kuo autovežis skiriasi nuo įprastų sunkvežimių?

Autovežis yra išskirtinai galingas vilkikas su specialiai automobilių pervežimui skirta priekaba ar puspriekabe. Ši transporto priemonė vienu kartu gali pervežti keliolika įvairaus dydžio ir techninių parametrų tiek naudotų, tiek naujų automobilių. Transportuojamo krovinio saugumą garantuoja išskirtinė hidraulinė sistema, apginkluota patikimais mazgais, kurie trukdo hidrauliniams cilindrams pajudėti iš vietos tada, kai nutrūksta aukšto slėgio žarnos. Jie apsaugo autovežio platformą nuo atsilaisvinimo, todėl ant jos pakrautas krovinys nenukenčia.

Kuo tiksliau sureguliuojama viršutinė platforma, tuo arčiau transportuojamų automobilių stogo įmanoma ją nuleisti. Europietiški autovežiai giriami už tai, kad labai tiksliai yra apskaičiuota ir paskirstyta vežamiems automobiliams reikalinga erdvė. Be to, prie europietiškų autovežių galima prikabinti ne vieną, o kelias priekabas. Tačiau tuo pasinaudojama gana retai.

Kada automobilių pervežimas kainuoja pigiau?

Brangiausiai automobilių pervežimas kainuoja tada, kai nauja lengvoji mažina vežama dengtame furgone, nes šiuo būdu transportuojamos prabangios, todėl brangios lengvosios mašinos. Pigiausiai kainuoja automobilių pervežimas atvirais autovežiais. Tiesa, tada atsiranda grėsmė, kad vežamos mašinos gali būti apgadinamos transportavimo laikotarpiu. Įprastas reiškinys, kad vidurinės klasės automobiliai būna gabenami kaip tik atvirais autovežiais, todėl pervežėjas pats privalo pasirūpinti vežamo krovinio saugumu.

Kaip pasirūpinama, kad automobilių pervežimas išvengtų nelauktų nuostolių?

Kartais keliuose tenka matyti, kaip autovežiu vežamų automobilių kėbulai būna padengti apsaugine plėvele. Ši priemonė naudojama tada, kai pervežamos naujos vidutinės klasės lengvosios mašinos. O pigesni nauji ar jau naudoti automobiliai vežami be papildomų apsaugos priemonių. Bet dėl to nereikia nuogąstauti, nes visi autovežiai ir jais gabenamas krovinys būna apdraudžiami, todėl, nutikus nelaimingam atsitikimui kelyje dėl nepalankių oro sąlygų arba neišvengiamos avarinės situacijos, nelauktus nuostolius tikrai padengs draudimo agentūros.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomarketingas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com weboaze.lt kamtoreikia.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt
Scroll to Top