Kodėl verta turėti registratorių ir alkotesterį?

Šiais laikais mes turėtume užtikrinti savo ir kitų saugumą kelyje. Šiuo metu labai populiaru turėti alkotesterius automobilyje, kurie užtikrintų, kad jūs tikrai galite vairuoti transporto priemonę ir nekelsite pavojaus kitiems eismo dalyviams. Nėra svarbu kaip dažnai vartojate alkoholį, turėti alkotesterį verta dėl daugybės skirtingų priežasčių. Pažvelgus į naujienų portalus, galima pastebėti, kad dauguma vairuotojų praranda vairuotojo pažymėjimus, nes jaučiasi blaivūs, tačiau promilių kiekis yra didesnis už leistiną kiekį. Turint alkotesterį jūs įsitikinsite, kad vairuoti galite ir nepasuksite savo gyvenimo į blogą pusę.

Alkotesteriai nėra brangūs

Svarbu paminėti, kad alkotesteriai šiais laikais nekainuoja didelių sumų. Nusipirkus alkotesterį jūs galite naudoti daug metų, tik svarbu atlikti reikalingus kalibravimus laiku. Šiomis dienomis populiariausias alkotesteris yra ,,Alcodetector m40″, kuris yra pusiau profesionalus, o jo kaina yra vos 129 eurai. Tokio tipo alkotesteris gali matuoti promiles nuo 0,00 iki 5,00. Vos tik įsijungus alkotesterį, jums bus parodomas laikas, po kiek laiko reikės pūsti į įrenginį. Nors kaina atrodo nedidelė, tačiau alkotesteris turi didelį patikimumą ir galima vos 0,05 paklaida. 

Kodėl verta įsigyti patikimą alkotesterį?

Jeigu mąstote apie pigius alkotesterius, kurie kainuoja vos keliolika eurų, tuomet siūlome geriau pataupyti ir įsigyti patikimą alkotesterį. Pagrindiniai privalumai kodėl:

  • Tiksli informacija – patikimi alkotesteriai naudoja jutiklių technologijas, kurios apskaičiuoja alkoholio kiekį iš kvėpavimo mėginį.
  • Patogumas – dažniausiai brangesni alkotesteriai turi tam tikras dėžutes, kurias lengva nešiotis arba transportuoti į norimas vietoves. 
  • Lengvas naudojimas – alkotesteriai yra valdomi vos su vienu mygtuko paspaudimu.  Vos tik prietaisui įsijungus, jūs pamatysite skaičiukus, kuriems sutiksėjus, jūs turėsite išpūsti orą, o tuomet laukti rezultato.
  • Saugumas – viena iš pagrindinių priežasčių, kad jūs esate blaivus ir nekelsite pavojaus kitiems vairuotojams ir keleiviams. Taipogi galima naudoti ir darbo vietose, kuriose nustatoma, kad esate blaivūs ir nesusižalosite.
  • Greiti rezultatai – nešiojami alkotesteriai gali nustatyti jūsų alkoholio kiekį kraujyje vos per keliasdešimt sekundžių. Rezultatai yra atvaizduojami LCD ekrane per 15 sekundžių. 

Apie registratorius

Naujesniuose automobiliuose jau galima pastebėti įmontuotas kameras, tačiau to nėra senesniuose automobiliuose. Norint užtikrinti didesnį saugumą keliuose, rekomenduojama turėti registratorius. Kelyje galima sutikti vis daugiau pažeidėjų, o juos galime nufilmuoti su registratoriais ir perduoti į policijos rankas. Reikėtų nepamiršti ir apie eismo įvykius, kadangi galite į juos pakliūti ir turint registratorių lengviau išsiaiškintumėte kaltininką. 

Automobilių registratoriai dažniausiai yra suprojektuoti su LCD ekranais, kad būtų išgaunama didelė raiška ir platesnis matymo kampas. Jie gali įrašyti filmuotą medžiagą ir užfiksuoti aukštos kokybės vaizdo įrašus, kad galėtumėte pastebėti visas detales esančias prieš Jūsų automobilį. Jeigu keliaujate su savo šeima arba draugais, tuomet galite įrašyti ir savo laimingas akimirkas arba gražius vaizdus, kuriuos pamatysite kelyje. Naujesni įrenginiai leidžia iš karto perkelti vaizdo medžiagą į savo išmaniuosius įrenginius per ,,Bluetooth” ryšį. Šiuo metu geriausias registratorius yra ,,Navitel R3 NV”, kurio kaina siekia vos 65 eurus, bei filmuoja 1080p Full HD raiška. Šis įrenginys gali pasiūlyti nenutrūkstamo ciklo vaizdo įrašų įrašymą ir judesio aptikimo funkciją.