Kaip derinti spalvingus drabužius bei avalynę?

Mėgstate klasikines baltą ir juodą spalvas, tačiau šiais metais nusprendėte, kad šį nesenstantį derinį pakeisite visiškai kitokiomis ir jums neįprastomis spalvomis? Jei jūsų dabartinė spinta pilna spalvų, tokių kaip raudona, mėlyna, žalia, ruda, rožinė, geltona, oranžinė, pilka, smėlio, violetinė ir pan., galvojate, kaip jas derinti tarpusavyje, kad galutinis rezultatas neatrodytų tiesiog juokingai (blogąja to žodžio prasme)? Tokiu atveju būtinai perskaitykite mūsų patarimus, kurių dėka spalvingų batų ir drabužių derinimas taps it žaidimu, o jūsų apranga bus ne tik stilinga, bet ir įsimintina.

Vienspalvis vaizdas

Sprendimas, kurio dėka atrodysite stilingai kiekvienoje spalvinėje gamoje – derinti tos pačios spalvos paletę. Šis sprendimas tiks ne tik gatvės aprangai, bet ir elegantiškesnei išvaizdai. Tinkamas pavyzdys šiam patarimui būtų: oversize mėlynos spalvos languoti marškiniai, derinami su mėlynais sportbačiais ir tamsiai mėlynais džinsais.

Iš esmės, turite kreipti dėmesį tik į pasirinktą spalvą. Vadovaudamiesi šiuo patarimui, turėtumėte derinti rūbus ir avalynę pagal pasirinktą spalvą, o kokio tipo rūbus dėvėti – jūsų laisvė pasirinkti. Svarbiausia, derinti kaip įmanoma panašesnius tos pačios spalvos atspalvius, kad derinys būtų vizualiai vientisas. 

Kontrastų žaidimas

Kitas būdas derinti spalvingus drabužius ir sportbačius, aulinukus, šlepetes ar bet kokio kito tipo batus – tai… sugretinti kontrastingus rūbus bei batus, sukuriančius efektingus ir originalius bei unikalius derinius. Taigi, jei esate nieko prieš ryškias spalvas, be to, nebijote išsiskirti iš minios, jums tikrai patiks ši karščiausia tendencija.

Kaip sukurti madingą aprangą pagal kontrastingus derinius? Tokiu atveju galite nuspręsti klausytis savo intuicijos arba pasirinkti seną, gerą (o svarbiausia pasiteisinusį) metodą, kuris yra spalvų derinimas pasitelkiant vadinamąjį spalvų paletės ratą. Uždaras spalvų ciklas, kuris sklandžiai pereina į atspalvius, gali būti sėkmingai panaudotas kaip įkvėpimas, kuriant visiškai naujus, iki tol nematytus derinius – tereikia susirasti dominančią spalvą, o tada patikrinti, kokia spalva jai priešinga.

Romantiška raudona su šalta mėlyna? Intensyvus rožinis atspalvis kartu su gaivia žalia? Legendinės NBA komandos Los Andželo „Lakers“ logotipą primenanti violetinė su geltonais akcentais? O gal šokoladinė ruda su švelnia baby blue ar šviesiai rožine spalva? Net jei aulinukai moterims bus juodos spalvos, jūs tikrai galėsite sukurti nenuobodžius derinius, tereikia viršutinius rūbus pasirinkti išties akį traukiančius. Šioje situacijoje vienintelis apribojimas yra jūsų vaizduotė! 

Įvairūs atspalviai

Jei minėti patarimai jums pasirodė per daug iššaukiantys ar mažiau įdomūs, galbūt jus domina paskutinis spalvingų drabužių ir batų derinimo būdas, kurį sudaro deriniai iš skirtingų tos pačios spalvos atspalvių?

Kavos spalvos moteriškas megztinis, pieno spalvos marškinėliai kartu su tamsiai rudomis sportinėmis kelnėmis ir smėlio spalvos aulinukai su rudais elementais? Tamsiai žalia, bent vienu dydžiu per didelė sportinio tipo suknelė, derinama su panašaus atspalvio žalia rankine ir patogiais, visų mėgstamais Converse stiliaus sportbačiais? Jaunatviškas derinys, susidedantis iš tamsiai rožinės striukės ir šviesiai rožinių plataus kirpimo kelnių, kurį papildo didelis krepšys ir jūsų mėgstamiausi batai aukštu kulnu? 

Apranga pagal skirtingus tos pačios spalvos atspalvius neabejotinai yra puikus būdas pažadinti kūrybiškumą ir pritraukti aplinkinių dėmesį.