Povestuvinės kelionės jaunavedžiams Lietuvoje ir užsienyje: 5 idėjos nepamirštamam medaus mėnesiui

Povestuvinė kelionė – ypač populiarus pasirinkimas, kadangi būtent tokios kelionės metu, jaunavedžiai visą savo dėmesį bei laiką gali skirti vienas kitam. Na, ir, žinoma, tai yra dar viena puiki proga pasigėrėti nuostabiais vaizdais. Na, o, jei tokią kelionę planuojate ir jūs, tačiau nežinote, kur keliauti, turime puikių idėjų.

Paryžius

Tikrai nebe reikalo šis miestas yra laikomas meilės ir romantikos miestu. Tad, jei jame su savo antra puse nesilankėte dar iki šiol, pats metas tai padaryti – tebūnie tai jūsų povestuvinės kelionės kryptis.

Kreta

Kreta yra laikoma viena gražiausių bei romantiškiausių pasaulio salų, tad puikiai tinka povestuvinei kelionei.

Maldyvai

Jei kelionės biudžetas jūsų neriboja, o ir tai, kiek laiko reikėtų sugaišti, norint pasiekti kelionės tikslą, jūsų negąsdina, tuomet keliaukite su savo antra puse į Maldyvus – juk tai yra tikrų tikriausias rojaus kampelis mūsų planetoje.

Druskininkai

Jei medaus mėnesį planuojate praleisti Lietuvoje, verta pagalvoti apie Druskininkus. Visai nesvarbu, kuriame šalies mieste gyvenate – kelionė į šį puikų kurortą netruks ilgai. Na, o veikti jame tikrai rasite ką: nuo romantiškų pramogų iki sveikatingumo procedūrų.

Palanga

Na, ir, žinoma, o, kaip gi be Palangos? Kelionė į šį kurortinį miestelį tinka kone visomis progomis, o medaus mėnuo – viena jų. Visai nesvarbu, kiek laiko nuspręsite praleisti šiame kurorte – galite būti tikri, jūsų dienos bus užpildytos romantika bei gamtos grožiu.

Taigi, jei planuojate povestuvinė kelionę, tikrai rasite pačią geriausią kryptį. Na, o, jei norite rasti dar daugiau patarimų, kaip rengti šią nuostabią šventę, tai būtinai užsukite į http://www.tangopc.lt/kategorija/stilius-mada/vestuviu-katalogai/. Tad linkime gražaus ir džiuginančio pasiruošimo.