Kaip pasiruošti kelionei su augintiniu?

Augintinis – šeimos narys, taigi, nieko keista, kad būtent kartu su juo norisi leistis į įvairias keliones. Tačiau, kaip joms tinkamai pasiruošti?

Kokia transporto priemone vyksite?

Pasiruošimas kelionei bus kur kas paprastesnis, jei vyksite nuosavu automobiliu ar tiesiog pėsčiomis. Tačiau, jei kelionės tikslą planuojate pasiekti autobusu, lėktuvu, traukiniu ar laivu, tuomet turėtumėte pasidomėti, kokius reikalavimus kelionėms su gyvūnais taiko šie vežėjai ir, žinoma, atlikti tam tikrus namų darbus, kad atitiktumėte keliamus reikalavimus. Na, tuo atveju, jei ieškote individualus pavežėjo, tuomet taip pat turite nurodyti, kad su jumis kartu keliaus jūsų augintinis.

Boksas – puiki pagalbinė priemonė kelionėms

Boksas arba tiesiog speciali dėžutė, skirta gyvūnėliams laikyti, yra puikus pasirinkimas, kuris ypač gelbėja keliaujant. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad ne visi gyvūnėliai jaučiasi puikiai leisdami laiką šioje dėžutėje, todėl reikėtų pratinti po truputį. Dar likus bent kelioms savaitėms iki kelionės, įsigykite šią dėžutę ir pasirūpinkite, kad jūsų augintinis kasdien joje praleistų šiek tik laiko – tokiu atveju kelionės dieną nebus papildomo streso.

Jei keliausite nuosavu automobiliu

Nors kelionė nuosavu automobiliu kartu su augintiniu atrodo kaip kur kas menkesnis iššūkis nei kelionė laivu, traukiniu, autobusu ar bet kuria kita transporto priemone, dėmesį verta atkreipti į tai, kad tam tikrus namų darbus taip pat yra būtina atlikti. Vykdami nuosavu automobiliu, nepamirškite daryti ir tam tikrų pertraukėlių, kad jūsų augintinis galėtų bent truputį pasivaikščioti ir pakvėpuoti grynu oru. Taip pat svarbu užtikrinti tinkamą temperatūrą automobilio salone bei vengti skersvėjų.

Taigi, jei laikysitės šių patarimų, tai pasiruošimas kelionei bus ypač kokybiškas, o kelionė – sklandi ir maloni.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomarketingas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com weboaze.lt kamtoreikia.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt
Scroll to Top