Kas yra socialinis verslas?

Nekyla jokių abejonių, kad verslas yra vienas svarbiausių dalykų – jis ne tik sukuria darbo vietas daugybei įvairių žmonių, bet ir taip pat leidžia realizuoti savo sumanymus bei siekti svajonių. Dar daugiau, labai svarbūs yra ir rezultatai, kuriuos sukuria verslas – kuriami įvairūs produktai bei paslaugos, o tai leidžia mums gyventi patogiau, gražiau, saugiau ir t.t. Taigi, kaip matyti, apie verslą galima kalbėti iš tiesų labai daug, tačiau taip pat verta akcentuoti, kad yra labai daug dalykų, kuriuos reikia aptarti. Ne išimtis yra ir socialinis verslas. Ar, kada susimąstėte, kas tai yra? 

Taigi, atsakant į klausimą, kas yra socialinis verslas, reikėtų akcentuoti tai, kad tokiu verslu vadiname ir jam priskiriame tokias organizacijas, kurios vykdo visuomeninę misiją, o taip pat – taiko verslo strategijas siekdamos apibrėžto socialinio ar aplinkosaugos tikslo. Tačiau ir tai – dar ne viskas: taip pat svarbu akcentuoti, kad socialinio verslo tikslas nėra vien tik finansinės naudos gavimas, bet ir taip – siekiama pagerinti tam tikrų žmonių grupių padėtį. Taip pat svarbu akcentuoti, kad būtent socialinis verslas dažniausiai imasi tokių problemų, kurių negali išspręsti laisvoji rinka arba viešasis sektorius. Taigi, kitais žodžiais tariant, tam, kad atsirastų socialinias verslas ir, kad jis būtų vykdomas yra itin svarbus suvokimas apie tai, jog mūsų pasaulyje egzistuoja daugybė įvairių problemų, kurių nesprendžia verslas, orientuotas vien tik į pelno gavimą. 

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad per pastaruosius 10 metų ypač išaugo socialinio verslo pavyzdžių skaičius ir tai, savaime suprantama, yra ypač puiku, nes turime galimybę gyventi kur kas kokybiškiau. Daugiau informacijos šiomis ir kitomis temomis rasite https://buitinetechnika24.lt/