portugalija

Portugalija verslo partnerių ieškotojus tėškė į sieną

Vasaros pradžioje, Portugalija lietuvius pasitiko nesvetingai. Tarptautinių organizacijų, padedančių rasti verslo partnerių SEO srityje paieška Portugalijoje baigėsi smūgiu į sieną tiesiogine to žodžio prasme.

 

Pagal išankstinius susitarimus, vienos iš trijų tarptautinių organizacijų atstovai turėjo mūsų bičiulius pasitikti Lisabonos oro uoste ir lydėti į šiaurę, Porto miestą, kur lauks kitų dviejų organizacijų atstovai.

 

Kodėl Portugalija lietuvius pasitiko nesvetingai? „Tai paprasčiausias atsitiktinumas. Nei portugalo vairuotojo, nei vingiuotų Portugalijos kelių mes nekaltiname.“ – dėstė lietuvių delegacijos atstovas. „Gaila, nes buvo suplanuotos ilgos, galimai, labai produktyvios atostogos. Nieko, bandysim bendrauti skype.“ – šypsojosi vyriškis.

 

Portugalija – dar neatrastų galimybių šalis, tiek ieškantiems, tiek siūlantiems prekes ar paslaugas, o lietuviškos SEO tradicijos, kurios, kaip žinia, yra globalus produktas – portugalus ypatingai dominanti verslo kryptis. Ar portugalijoje nėra SEO specialistų? SEO specialistų yra visur, tačiau mes esame lietuviai ir mes nepakartojami.

Scroll to Top