Kanceliarinės prekės

Kam reikalingos kanceliarinės prekės?

Kanceliarinių prekių sąvoka yra labai plati. Į ją įeina daug prekių, kurios naudojamos skirtingais tikslais, skirtingų profesijų žmonių arba apskritai žmonių, kuriems tos prekės yra reikalingos. Kanceliarinės prekės yra reikalingos visiems, vienaip arba kitaip susijusiems su kanceliarija. Tai visų sričių atstovai, kurie vienaip arba kitaip yra susiję su rašymu, skaičiavimu, popieriais, dokumentais. Taipogi kanceliarinės prekės yra labai reikalingos moksleiviams bei studentams, be jų neapsieitų nei vienas besimokantis žmogus.

Kas yra kanceliarinės prekės?

Kanceliarinės prekės – tai tokios prekės, kurios naudojamos biuruose, mokyklose, ofisuose. Kanceliarinės prekės yra skirstomos į tam tikrus katalogus, iš kurių žmogui yra paprasčiausia išsirinkti norimą prekę.

Kanceliarinių prekių katalogai:

  • Raštinės reikmenys – tai tokie reikmenys, kurie naudojami raštinėse arba raštinės tikslais. Į šią kanceliarinių prekių kategoriją įeina tokios prekės kaip: žirklės, vokų peiliai, liniuotės, adatėlės, spaustukai, smeigtukai, notarių biuro reikmenys, drožtukai, skylamušiai, drėkikliai pirštui, guminiai antpirščiai ir t.t.
  • Popierius ir popieriaus gaminiai – tai tokios prekės kaip popierius arba iš popieriaus padaryti reikmenys. Šiai prekių kategorijai priklauso biuro, spalvotas, lipnusis, faksimilinis, pergamentinis ir panašiai popieriai, braižybos bei piešimo albumai, buhalteriniai aplankai, vokai, užrašų knygutės ir kitos prekės.
  • Mokyklinės prekės – šios prekės priklauso atskirai kategorijai, kadangi į ją įeina visos prekės, reikalingos mokykloje. Tai yra ir popierius, ir liniuotės, sąsiuviniai, pieštukai, mokyklinės pratybos, flomasteriai, žirklės, pagalbinės priemonės, liniuotės, popierius ir jo gaminiai, sportinės aprangos maišeliai, kuprinės, rankinės, penalai bei kitos prekės, kurios praverčia mokykloje.
  • Biuro technika – tai tokios kanceliarinės prekės, kurios yra naudojamos biuruose, ofisuose ar kitose administracinėse patalpose. Tai yra rimtesnės priemonės, tokios kaip laminavimo ir įrišimo aparatai, kompiuterių priedai, diskai, USB, pinigų tikrinimo priemonės, maitinimo elementai, dokumentų naikikliai ir kita.
  • Eksploatacijos medžiagos – šiai kategorijai priskiriamos tokios kanceliarinės prekės kaip toneriai ir rašalo kasetės.
  • Darbo stalo reikmenys – jie naudojami ant moksleivių ir studentų stalų, biuruose ir kitose patalpose. Tai tokios prekės kaip pieštukinės, patiesalai stalui, verslo dovanos, stovai brošiūroms, šiukšlių dėžės ir kita.

 

Scroll to Top