Kokie yra briketų privalumai?

Kai gyvename tokioje šalyje, kuri vasara trunka vos 3 mėnesius, turime labai atsakingai galvoti apie sprendimus, kaip  apšildyti savo namus ar kitas sau priklausančias patalpas. Belieka tik pridurti, kad sprendimų, kaip ir kuo šildyti patalpas yra labai daug, tačiau kiekvienas iš jų pasižymi vis kitokiomis ypatybėmis. Taigi, nieko keista, kad žmonėms neretai būna ypač sunku suprasti, kam teikti pirmenybę. Kuris sprendimas geriausias galėtų pateisinti poreikius bei lūkesčius? Vienas iš pasirinkimų, kuo galima šildyti namus ar kitas priklausančias patalpas yra malkos. Jei turite jus priklausantį mišką, ko gero, tai yra vienas geriausių sprendimų namų šildymui. Dar vienas pasirinkimas briketai. Taigi, kas tiks namų šildymui? Galbūt rinktis malkas? Arba briketus? pats metas susipažinti su pastarųjų privalumais, o  jų yra tikai daug. 

Ne paslaptis, kad visi žmonės, kurie patys turi pasirūpinti savo namų ar kitų jiems priklausančių patalpų šildymu, turi spręsti klausimą, kaip ir kur sandėliuoti kurą. Puiku, jei vietos kuro sandėliavimui yra labai daug arba kuras įsigyjamas nedideliais kiekais. Tačiau, ką daryti tuo atveju, jei vietos nėra tiek ja ir daug arba dėl finansinių priežasčių iš karto planuojama įsigyti daug kuro? Tokiu atveju ypač puikiu pasirikimu tampa briketai, kadangi pastaruosius yra ypač paprasta sandėliuoti, lengviau išnaudoti turimą erdvę. Atsižvelgiant į tai, kad briketai yra  parduodami blokais, juos ypač lengva sukrauti, neišnaudojant daug vietos.

Briketai turi ir dar vieną privalumą – atsižvelgiant į tai, kad yra parduodami blokais, juos ypač  patogu transportuoti, pasiimti su savimi, vykstant į sodybą ir t.t. 

Galite būti tikri – jei pasirinksite briketus, tokiu atveju, tikrai sumažės katilo ar židinio valymo dažnis. Taip nutiks todėl, kad naudojant šį kurą, liks minimalus pelenų kiekis. Be to, pelenai nesikaups ant kamino sienelių. Taigi, sprendimas rinktis briketus reiškia, kad katilą ar židinį teks valyti kur kas rečiau, taigi, sutaupysite daug laiko. 

Ne paslaptis ir tai, kad kiekvienas vartotojas siekia efektyvaus namų apšildymo. Tai, ar efektyviai pavyks apšildyti patalpas, priklausys nuo daugybės įvairių aplinkybių, tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad vienas pagrindinių veiksnių yra kuro drėgnis. Puiki žinia ta, kad būtent brikėtų drėgnis, lyginant su kitomis kuro rūdimis, yra net 3 – 5 kartus mažesnis, tad  tai  garantuoja ypač efektyvų namų apšildymą. 

Taigi, kaip matyti, briketai turi daug privalumų: juos yra labai paprasta sandėliuoti, nereikia daug vietos. Be to, paprasta ir transportuoti, tai ypač aktualu, jei dažnai vykstate į užmiesčio sodybą.  Tačiau ir tai – dar ne viskas: briketų naudojimas reiškia ir kur kas retesnį katilo ar židinio valymą, taigi taupysite savo laiką bei energiją. Na, ir, žinoma, garantuojas ypač aukštas efektyvumas apšildant namus. Taigi, briketai yra iš tiesų puikus pasirinkimas. Kita vertus, malkos taip pat turi privalumų. Tad prieš pasirinkdami, kuo šildyti savo namus, būtinai įvertinkite ir geriausias malkų savybes. Na, o, jei panorėsite įsigyti būtent jų, spauskite čia, jei jus domina šio kuro įsigijimas Panevėžio mieste

Scroll to Top