Kaip greitai ir be didelių sunkumų parduoti butą Vilniuje?

Nutarėte Vilniuje kuo greičiau parduoti butą, tačiau pats nedrįstate imtis veiksmų, kadangi toje srityje neturite tam reikalingų įgūdžių. Nenusiminkite, yra išeitis iš sudėtingos situacijos. Nekilnojamas turtas Vilniuje būna tvarkomas, pasitelkus į pagalbą nekilnojamo turto profesionalą.

Kokių veiksmų imasi profesionalus brokeris, kai ateina į pagalbą klientui?

Jis pirmiausiai padės jums nustatyti teisingą kainą, kiek galite tikėtis gauti už savo parduodamą būstą. Nuo to ir prasidės pirmieji žingsniai į butų rinkos pasaulį. Paskui imsis organizuoti tinkamą parduodamo buto reklaminį pristatymą. Tam bus reikalingos itin iškalbingos parduodamos prekės nuotraukos, vaizdo įrašai, tiksliai ir įtikinamai surašytas buto aprašymas. Visus šiuos darbus už klientą atlieka jo pasamdytas brokeris. Jis, ruošdamas reklaminius vaizdus ir tekstus, žino, kas labiausiai gali rūpėti pirkėjui, tad ir pasistengia, kad šis pamatytų ir sužinotų tai, kas gali pritraukti jo dėmesį.

Kokią įtaką pirkėjams gali padaryti šiuolaikinėmis technologijomis pateikiama vaizdinė informacija?

Siekiant kuo greičiau parduoti butą labai pasitarnauja vaizdo įrašai, kurie tiksliai gali pademonstruoti esamas buto erdves, atskirus jų atitikmenis bendrame kontekste. Tačiau ne mažesnę įtaką pardavimui gali turėti ir parduodamo buto brėžiniai, kuriuose tiksliai pateikiama techninė informacija. Ypač šauniai informaciją galima pateikti 3D formato brėžiniuose, kurie itin tiksliai atskleidžia parduodamo buto erdvinius ypatumus.

Kokia yra pagrindinė sąlyga, siekiant kuo greičiau ir sėkmingai parduoti butą?

Kaip teigia rinkodaros specialistai, jeigu žmogus nori kuo greičiau parduoti butą, jo gyvenamo būsto kaina iš pradžių turi būti pristatoma šiek tiek žemesnė nei tuo metu vyrauja rinkoje, nors galutiniame pardavimo etape ji gali būti lygiavertė rinkos kainai. Visa tai padės pasiekti sumanus nekilnojamo turto brokeris, kuris, naudodamas visus savo derybinius įgūdžius, tikrai jūsų nenuvils. O jeigu nuspręsite to reikalo imtis savarankiškai, neišvengsite rizikos gauti už butą žymiai mažesnę kainą nei norėjote. Tuo tarpu pasamdytas pardavimo tarpininkas sugebės jūsų butu sudominti didelį pirkėjų būrį ir sudarys sąlygas konkurencingumu, kuris jums tikrai išeis į naudą.

Scroll to Top